להצליח בשיווק רשתי מבית טוב בי היפ

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

יותר ויותר אנשים שואפים להצליח אבל מרגישים תקועים היות והשכר שלהם אף הוא לא מראה סימני שינוי – דבר המשליך על יחסיהם עם עמיתים לעבודה, חברים ומשפחה. נשמע לכם מוכר? האם גם אתם עשיתם כבר הכול, אבל השכר המוצע לכם לא מספיק לפרנס אתכם בכבוד? בדיוק לשם כך, השיווק הרשתי של בי היפ מעניק לכם את כל ההסברים כי זהו, הגעתם ליעד, עכשיו, כל מה שנותר זה להאמין ולפעול. חברת ביהיפ קיימת מזה 12 שנים ומקורה בארצות ברית ומאז ועד היום, פועלת החברה ומניבה הצלחה גדולה נוכח מכירת מוצריה בכל מקום. אז מי אמר שעם הצלחה מתווכחים?

אשל עזר והחיבור אל ביהיפ

בי היפ הינה חברה שהוקמה בשנת 2007 ומתקיימת בזכות פרמטר אחד חשוב – אמינות והתמדה לאורך כל הדרך. אשל עזר, מייסד ביהיפ סבור כי המשוואה להצלחה קשורה ביכולת להאמין, לרצות ולשנות את החיים לבלתי היכר. לצד הצלחה של חברי צוות מקצועיים, עובדים עצמאיים ,שעות גמישות ומגוון של אפשרות, תורגמה הצלחתו של אשל עזר להמון נתיבים. נכון להיום, גימלאים, בעלי משפחות ואימהות חד הוריות כבר לא צריכים לדאוג או להסתמך על מוסדות כמו ביטוח לאומי. ממשרה חצויה, משרה לא ידועה, או אפילו הכנסה משלימה, הפכו היחסים ורמת ההשתכרות מטעם ביהיפ לראשונים בכול. רוב האנשים שכבר הצטרפו מסבירים כי השיווק הרשתי אכן מנצח את החיים ולא, הוא בהחלט לא קשור לשיטת הפירמידה ממנה חוששים לא מעט אנשים שמפספסים את ההזדמנות לצאת ממעגל העוני, הקושי והבירוקרטיה המפלצתית. אז מי צריך הלוואה, להיתלות בגופים קשים או אפילו לא לדעת מה יהיה מחר כשיש לו את הפריבילגיה לממן את עצמו לבד?

ביהיפ – סוללים לך את הדרך לעתיד בטוח

את ההזדמנות הזו אי אפשר לפספס היות והיא הוכיחה את עצמה היטב. בעוד שיטת הפירמידה מרוויחה מושתת על הוספת סוכנים, שיטת השיווק הרשתי מביאה שיטה אחרת לגמרי. בשיטת השיווק הרשתי, הרווחים הינם בגין המוצרים הנמכרים והעמלות המגיעות מהצטרפותם של סוכנים נוספים שצירפתם. כמו כן, הרווחים הינם גם בגין חלק ממכירת מוצרים של המצטרפים. נשמע טוב לא? בנוסף, בשיטת השיווק הרשתי, לא ידרשו מכם לשלם דמי כניסה בדומה לשיטת הפירמידה שהיא תרמית גדולה ולא פעם מתיימרת לעטות על עצמה את חליפת השיווק הרשתי- ראו הוזהרתם. בי היפ – מספקים לכם את כל שירותי המשרד תחת קורת גג אחת ומאפשרים לכם להגיע מתי שתרצו בכדי לייצר הצלחה המבוססת בסופו של דבר על התמדה- אמונה = פרודוקטיביות! בסיכומו של דבר, להלן שיטת הכנסה הוגנת, פיתוח מיומנויות, שיפור וכך גם התקדמות ברמת ההכנסות שלכם בהתאם ליעד שרק אתם תקבעו לעצמכם!

סגירת תפריט
דילוג לתוכן