בי-היפ – לחלום להעז להגשים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

זה כבר לא חדש, בעשרים השנים האחרונות, הקדמה מבשרת על בואו של שינוי ובפרט כאשר מדברים על רצון לשינוי באורח החיים. שינוי זה בא לידי ביטוי לא רק בפעולות המבוצעות בחיי היום אלא בהרבה תחומים שונים ומגוונים החל מקשרים בין אישיים ועד למזון אותו אנו צורכים בחיי היום יום. נוכח ריבוי הפעולות והחיים, קשה מאוד לדעת מה הסיבה הישירה שגורמת ללא מעט אנשים לקיים אורך חיים בריא, להרגיש צעירים יותר ולמלא את הגוף בחסך הקיים. בקשת רחבה של תהליכים נכנסת ביהיפ לתמונה ומלווה אנשים שרוצים לייצר שינוי אחד גדול ומנצח בכל נתיבי החיים ובפרט בתחום הבריאותי.

כשאורח חיים בריא פוגש בי היפ

אשל עזר, מייסד בי היפ ידע, הפצת מוצרי בריאות/ לייפסטייל וקוסמטיקה הם בדיוק הנוסחה המנצחת לשאלות הפתוחות העוסקות בגוף בריא וצעיר וכך נולד הרעיון של שיווק רשתי מועיל הפותח צוהר לאותם אנשים שבסך הכול שואפים לשמור על הווה ועתיד בריא יותר. בעוד הגוף משליך אף הוא על הנפש, תוספים אלו, העניקו פתרון מציל חיים לאימהות, אבות, מנהלי עבודה וכל מי שנתון בסטרס ההולך ומהדק את השרשרת הקיומית שלו. חוסר איזון בכולסטרול, רמות סוכר גבוהות, לחץ דם הם רק חלק מהבעיות שלעיתים עלולות להסתיים ברע. מכירים מישהו מבני המשפחה שמערך הבדיקות שלו מעיד כי הוא נמצא בסיכון? עכשיו זה הזמן לערב שינוי אורח חיים הקשור בכמה פרמטרים לרבות נטילת תוספים איכותיים ומשני חיים.

טיפים לשינוי אורח חיים בריא

אז לאחר שהבנתם הכול ואתם ערוכים ומוכנים להליך שישנה את הכול, הגיע הזמן לקבל כמה הצעות שיהפכו את פני התמונה . לצד המודעות שהולכת וגוברת, הדבר הראשון שיידרש מכם הוא להירשם לאחד מחדרי הכושר הקרובים לביתכם – הוראות הבריאות הכללית ממליצים על 150 דק' שבועיות בלבד, כך שלא יידרש מכם להתאמץ יותר על המידה. את 150 הדקות תוכלו לנצל באופנים האהובים עליכם ביותר אבל כן, בהחלט חשוב לשלב הליכה טובה על הליכון ולצפות בסדרה שאתם אוהבים במיוחד. הפעילות לא רק שתשפר את מערך הבדיקות שלכם, אלא בו זמנית תשרה עליכם אווירה של רוגע וחוסר רצון לנשנש בדיוק את מה שאסור עליכם. סובלים מסוכרת? מחקרים מעידים כי אימון משקולות יסייע לכם לסוכר בגופכם להיכנס לתאים בגופכם בצורה נכונה יותר. לצד זאת, שלבו את תוספי התזונה ומוצרי בי היפ, את המוצרים ניתן לצרוך על פי גיל, ויטמינים, נוגדי חמצון עוצמתיים אשר מטרתם לסייע בהעצמת החיוניות והאנרגיה בגוף. לצד, לב בריא יותר, עור צעיר יותר והדגש על איזון, גם נראות הגוף תשתפר ומשם תוכלו לשפר בין היתר גם את התהליכים הפיזיולוגים הטבעיים של הגוף שנחלשו עם השנים.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן